Nauka jazdy konnej

Prowadzimy naukę jazdy konnej zarówno dla osób zupełnie początkujących jak również dla zaawansowanych jeźdźców. Dobrze przygotowane i spokojne konie zapewnią każdemu jeźdźcowi satysfakcję z jazdy. Zupełnie początkującym proponujemy naukę na lonży, jak również naukę takich czynności jak podejście do konia, obchodzenie się z koniem, czyszczenie, siodłanie itd.

Bardziej doświadczonym jeźdźcom oferujemy jazdy w przepięknym, pagórkowatym oraz obfitym w jeziora terenie Puszczy Rzepińskiej, a także doskonale umiejętności w ujeżdżeniu oraz w skokach przez przeszkody.

Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy rekreacji oraz sportu jeździeckiego.

Szkolenie prowadzi oraz nadzoruje Karol Świderski, posiadający państwowe uprawnienia zawodowe jako instruktor jazdy konnej, natomiast od 2008 r. także instruktor sportu PZJ, posiadający licencję trenera-instruktora PZJ, międzynarodowe uprawnienia szkoleniowe FEI- Equestrian Passport, sędzia III klasy oray egzaminator na odznaki PZJ . Karol Swiderski jest czynnym zawodnikiem w dyscyplinie skoków przez przeszkody, posiadającym licencję PZJ.

 

 

 

Rancho Drzecin Rancho Drzecin Rancho Drzecion Rancho Drzecin