Stadnina

Konie są związane z Rancho Drzecin od samego początku istnienia ośrodka. Zaczęło się od kilku koni rekreacyjnych, następnie z rodzinnej pasji, przez ostatnie lata powstał profesjonalny ośrodek jeździecki z rozległymi łąkami i pastwiskami, z nowymi, przestronnymi, jasnymi stajniami i krytą ujeżdżalnią.

Dzisiaj w stajniach ośrodka znajduje się około 40 koni rekreacyjnych i sportowych oraz klaczy hodowlanych, każdego roku na świat przychodzą źrebaki.

Od 2009 r. Rancho Drzecin jest certyfikowanym ośrodkiem jeździeckim Polskiego Związku Jeździeckiego - jako drugi w województwie lubuskim ośrodek jeździecki posiada certyfikat II kategorii PZJ.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom, profesjonalnej kadrze instruktorskiej oraz spokojnym, dobrze przygotowanym i ułożonym koniom, na Rancho Drzecin z powodzeniem szkolą się zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z jeździectwem jak również doświadczeni jeźdźcy.

Oferujemy Państwu naukę jazdy konnej na ujeżdżalni, wyjazdy w malownicze tereny Puszczy Rzepińskiej, przejażdżki bryczką, trening sportowy koni i jeźdźców, korzystanie z krytej ujeżdżalni.

Na terenie stadniny, do dyspozycji właścicieli koni oddany jest także nowoczesny, profesjonalny pensjonat dla koni, zapewniający przebywającym w nim zwierzętom spokój i wygodę, a ich właścicielom radość i komfort.

Rancho Drzecin Rancho Drzecin Rancho Drzecion Rancho Drzecin