Ośrodek

W naszym ośrodku Rancho Drzecin oferujemy Państwu możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz wspaniałego wypoczynku z dala od zgiełku i gwaru miasta, w otoczeniu bujnej przyrody, na łonie natury.

Na terenie ośrodka, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu do dyspozycji naszych gości znajduje się jezioro oraz piaszczysta plaża, co stwarza pierwszorzędne warunki do leniwego odpoczynku, plażowania, kąpieli, grillowania oraz relaksu.

Bezpośrednio przy plaży, nieopodal wodospadu usytuowany jest bar wraz z letnim ogródkiem na mostku nad strumykiem, w którym poza orzeźwiającymi napojami serwowane są również wyśmienite potrawy tradycyjnej kuchni polskiej.

Dla osób ceniących aktywny wypoczynek na plaży nad jeziorem przygotowaliśmy boisko do siatkówki plażowej, przy brzegu jeziora stacjonują do Państwa dyspozycji rowery wodne.

Na terenie ośrodka mieści się pole do paintball’a, na Państwa specjalne życzenie oferujemy również organizację gier w terenie.

Już od wczesnej jesieni otaczająca Rancho Drzecin Puszcza Rzepińska zaprasza na owocne grzybobrania w swoich przepięknych lasach i zagajnikach. Pod dębami oraz w młodniakach brzozowych czekają na Państwa wspaniałe borowiki oraz kozaki, w rozległych lasach sosnowych, przy sprzyjającej aurze znajdziecie Państwo ogrom podgrzybków i maślaków.

Okoliczne lasy zachęcają także do długich spawów oraz przejażdżek rowerowych.

Na indywidualne życzenie naszych gości organizujemy również imprezy i uroczystości okolicznościowe (komunie, wesela, urodziny, imieniny, rocznice etc.), imprezy firmowe, ogniska, jedno i kilkudniowe imprezy dla szkół i zorganizowanych grup, biesiady przy kominku i ognisku oraz inne przedsięwzięcia. Program pobytu dopasowujemy każdorazowo do indywidualnych wymogów oraz oczekiwań naszych gości, z radością służymy radą i pomocą, popartą wieloletnim doświadczeniem.

Rancho Drzecin Rancho Drzecin Rancho Drzecion Rancho Drzecin